تامین کنندگان

شرکت کوشا ستاره ایرانیان در طی سالها فعالیت خود در زمینه تامین گوشت از کشور برزیل با تولیدکنندگان مختلفی همکاری نموده است که تجارب کسب شده در این مدت باعث آشنایی و تسلط کامل مدیران و کارشناسان شرکت بر انواع نژاد های دامی و کشتارگاه های موجود در کشور برزیل شده است . این شرکت با هدف ارائه محصولاتی با ضریب ایمنی غذایی مطمئن ، علاوه بر اعزام ناظر ذبح شرعی و ناظر بهداشتی از سوی سازمان دامپزشکی ، کارشناسان و پزشکان اختصاصی خود را نیز به کشور برزیل اعزام می نماید تا بر تمامی فرایندهای انتخاب تامین کننده ، تولید ، بسته بندی و ارسال محصول نظارت مستقیم داشته باشد .
شرکت کوشا ستاره ایرانیان ضمن تامین بخش عمده ای از محصولات خود از شرکت مینروا ، به طور مداوم با سایر برندهای معتبر تولیدکننده گوشت در برزیل مانند Sadia ,JBS، Mataboi و Abbeyfield و... نیز همکاری دارد.

شرکت مینروا به عنوان یکی از اصلی ترین تامین کنندگان شرکت کوشا ستاره ایرانیان به عنوان یکی از بزرگترین تولیدکنندگان و صادرکنندگان گوشت گوساله، چرم، گاو زنده و سایر محصولات جانبی گاو در کشور برزیل شناخته می شود . این شرکت با در اختیار داشتن کشتارگاه های متعدد در ایالت های مختلف برزیل، ظرفیت کشتار روزانه بیش از 11500 راس دام و تولید بیش از 2240 تن گوشت گوساله را دارد .